Margin Crystal 0,50g

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Vyberte variantu
Nosnost
79,0 Kč s DPH
65,3 Kč bez DPH
Cena po registraci:75,0 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
zítra
Přepravní společností:
středa 6.12
KódFOMC050
Popis
Margin Crystal je nejnovější inovace vytvořená jedinečnou technologií Drennanova přesného vyfukování.

Tento splávek je vyroben tak, aby splňoval náročné požadavky, jako jeho ocenění předchůdci Crystal Dibber a In-Line Crystal Dibber. Zahrnutí duté anténky s průměrem 2,5mm činí skutečně všestranný design. Funguje výjimečně dobře pro rybolov u břehu, tak i na volné vodě.
Průhledné tělo Crystal® zajišťuje, že splávek je mnohem méně nápadný vůči ostražitým rybám ve srovnání s tradičně natřenými splávky.

Stejně jako u všech plováků Crystal® je konstruován ve vlastních továrnách společnosti Drennan, je super silný a postaven tak, aby vydržel. Pevná polymerní tělesa jsou vyráběna na našich unikátních strojích, které musely být speciálně navrženy a modifikovány tak, aby se v této miniaturní stupnici vytvarovaly.

1mm silná sklolaminátová spodní anténka nabízí sílu i stabilitu. Dvouranné, pružinové boční oko chrání vlasec a nemůže být vytrháváno z těla, jako tradiční boční oko.

Čtyři velikosti od 0,2 g do 0,5 g umožňují splávku pohodlně s lehkostí pokrýt hloubku až 2m . Vysoce viditelná horní anténka je k dostání v červené nebo žluté barvě a je dostatečně velká pro použití nástrah, jako je cukrová kukuřice, pelety a červy.

Margin Crystal je určen k tomu, aby byl dalším klasikem a musel plavat v každé výbavě skvělého plavačkového rybáře!
VýrobceDrennan
Nosnost0,5g