Super Specialist Barbel

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Vyberte variantu
Velikost
od 149 Kč s DPH
Cena po registraci:142 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
ihned
Přepravní společností:
pozítří
KódHEBB000
VýrobceDrennan
Popis

Super Specialist Barbel háček je osvědčený vzor háčku, který rychle získal velkou oblibu mezi rybáři na lov velkých a bojovných ryb.

Extra dlouhý hrot Drennan Super Specialist Barbel je nesmírně ostrý, což okamžitě proniká do tlamky. Tím je prakticky nemožné, aby ryba vysunula háček jednou z úst.

Existují dvě znatelné funkce, díky nimž tento hák vyčnívá. Nejprve teflonový potah s nereflexním, matným uhlově-šedým zabarvením, které se mísí s okolím mnohem lépe než běžné háčky. Použitím háčků opatřených teflonem budete dramaticky snižovat světelný odlesk při rybaření v mělké nebo výjimečně čisté vodě.

Druhá a nejvýhodnější funkce tohoto háčku je lehce obrácené očko. To bylo velmi úhledně dokončeno, aby se vyloučila jakákoli šance na poškození vlasce či šňůrky oděrem o něj, když jsou ryby zdolávané. Také otočný úhel činí háček ideální pro použití na??vázání i uzlem. Díky tomu je háček ideální jak pro nástrahy vyvázané na vlas, tak i pro konvenčně navléknuté nástrahy.

Ačkoli byl původně navržen pro lov parem, Super Specialist Barbel si našel oblibu u rybářů na jiné bojovné druhy, jako je lín, kapr a tloušť.

VýrobceDrennan
Zpětný hrotAno