SF2 Pole Float (VObal/10ks)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Vyberte variantu
Nosnost
od 79,0 Kč s DPH
od 65,3 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
pondělí 27.9
Přepravní společností:
čtvrtek 30.9
KódFOSF2000
VýrobceDrennan
Popis

SF2 jsou dodávány ve velikostech: 0,1, 0,2, 0,3, 0,4, 0,5, 0,6, 0,8 a 1g a májí balsové tělo ve tvaru slzy, které je ideální pro rybolov s červy(masňáky) a kuklami po celý rok.
Jedním z klíčových rysů tohoto splávku je přidání výměnných pevných plastových antének o přesném průměru 1mm, ty jsou k dispozici ve čtyřech barvách: červená, oranžová, žlutá a černá. Ty perfektně drží ve vlepeném plastovém pouzdru s malým průměrem, které je opatřeno žebrovanou povrchovou úpravu, aby se zajistilo bezpečné spojení.
Splávky 0,1 až 0,6g mají stopky 0,5mm a velikosti 0,8 a 1g mají stopku 0,6 mm. Tyto dříky z nikl-titanové oceli se samočinně vždy vyrovnávají a zajišťují, že po celou dobu zůstanou rovné.
Očko je nalepeno na stranu splávku. Plováky mají také náš extra tvrdý akrylový lak, který zabraňuje zařezávání vlasce do těla splávku.

.....

“Splávky vzor SF2 je jedním z mých oblíbených vzorů všech dob, protože je tak všestranný. Design pro SF2 pochází ze starého vzoru splávku, který jsme kdysi vyráběli, pod názvem „Chop“, ale nyní jsme jej posunuli na jinou úroveň s přidáním vyměnitelných antének a stopek z niklu a titanu. “ - Gary Barclay

VýrobceDrennan