Nut Drill

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Vyberte variantu
Velikost
od 350 Kč s DPH
Cena po registraci:333 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
ihned
Přepravní společností:
úterý 23.4
KódETND000
VýrobceESP
Popis

Vrták na ořechy a korkové tyčinky odpovídajícího průměru jsou určeny k vrtání tygřích ořechů a boilies pro vytvoření vzplývavé nebo plovoucí nástrahy.

Vrtáky jsou vyrobeny podle našich vlastních specifikací z vysoce kvalitní nerezové oceli. Vrtáky mají ostrý pilotní hrot a náběžnou hranu, takže lze vyvrtat čisté otvory bez rizika rozštípnutí nebo poškození, a to i do relativně měkkých nebo křehkých nástrah. Ergonomické tvarované rukojeti s vysokou viditelností dobře padnou do ruky, umožňují plynulé otáčení, ale při položení na rovný povrch, jako je například víko krabičky na náčiní, se nekutálejí.

Vrták o průměru 4 mm je ideální pro vyvážení malých nástrah, jako jsou miniaturní tygří ořechy a boilies o průměru 10 nebo 12 mm, vrták o průměru 6 mm je nejvhodnější pro větší tygří ořechy a boilies o průměru 14 - 16 mm, zatímco vrták o průměru 8 mm je určen pro zvýšení vztlaku větších boilies.

Změnou délky použité korkové tyčinky lze dosáhnout různých úrovní vztlaku od pouze vyváženého, pomalu se potápějícího až po extra vztlakový dokonalý pop-up, což je důležité zejména pro chodové sestavy.

VýrobceESP