Margin Crystal (VObal/10ks)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Vyberte variantu
Nosnost
od 79,0 Kč s DPH
Cena po registraci:75,0 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
pozítří
Přepravní společností:
středa 30.11
KódFOMC000
VýrobceDrennan
Popis
Margin Crystal je nejnovější inovace vytvořená jedinečnou technologií Drennanova přesného vyfukování.

Tento splávek je vyroben tak, aby splňoval náročné požadavky, jako jeho ocenění předchůdci Crystal Dibber a In-Line Crystal Dibber. Zahrnutí duté anténky s průměrem 2,5mm činí skutečně všestranný design. Funguje výjimečně dobře pro rybolov u břehu, tak i na volné vodě.
Průhledné tělo Crystal® zajišťuje, že splávek je mnohem méně nápadný vůči ostražitým rybám ve srovnání s tradičně natřenými splávky.

Stejně jako u všech plováků Crystal® je konstruován ve vlastních továrnách společnosti Drennan, je super silný a postaven tak, aby vydržel. Pevná polymerní tělesa jsou vyráběna na našich unikátních strojích, které musely být speciálně navrženy a modifikovány tak, aby se v této miniaturní stupnici vytvarovaly.

1mm silná sklolaminátová spodní anténka nabízí sílu i stabilitu. Dvouranné, pružinové boční oko chrání vlasec a nemůže být vytrháváno z těla, jako tradiční boční oko.

Čtyři velikosti od 0,2 g do 0,5 g umožňují splávku pohodlně s lehkostí pokrýt hloubku až 2m . Vysoce viditelná horní anténka je k dostání v červené nebo žluté barvě a je dostatečně velká pro použití nástrah, jako je cukrová kukuřice, pelety a červy.

Margin Crystal je určen k tomu, aby byl dalším klasikem a musel plavat v každé výbavě skvělého plavačkového rybáře!
VýrobceDrennan