ESP Terry Hearn Classic 12' 9" 3.25lb (40mm)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
8 999 Kč s DPH
7 437 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
pondělí 6.12
Přepravní společností:
středa 8.12
KódRETH32540
Popis

Classic je "purist (čistý uhlazený)" model, tento prut je velmi častou a oblíbenou volbou Terryho Hearna pro většinu jeho rybaření. Ikonická 12 '9 " (394cm)délka je ideální, extra zlepšuje nahazovací vlastnosti, pro snadné dosažení vzdálenosti a přesnosti náhozu v rozsahu ke 100m+.

Classic má perfektní přední akci a vynikající odezvu při zdolávání ryb, které poskytují hmatovou zpětnou vazbu do ruky a paže. Je to potěšení na něj lovit!

Jednoduchá SiC očka s tenkou keramikou byly vybrány, ke snížení hmotnosti, zvýšení účinnosti a vyváženosti, na žádost Terryho Hearna. Jsou perfektně umístěna, zužující se od 40mm vodícího očka až ke koncovému 12mm na špici prutu.

Štíhlá, full-length EVA rukojeť má přírubovou objímku nad sedlem navijáku Fuji DPS. Strojová nerezová koncovka rukojeti a tvarovaný ESP klip vlasce.

Tento prut byl vyvinut a důkladně testován, aby vyhověl rafinovaným náročným normám Terryho Hearna. Blanky využívají nejnovější uhlíkové tkaniny s vysokým modulem, posíleny tuhým a trvanlivým tkaným obalem.

VýrobceESP