ESP Cryogen (VO bal/5s/10ks)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Vyberte variantu
Velikost
od 159 Kč s DPH
od 131 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 s
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
pozítří
Přepravní společností:
pondělí 17.8
KódEHC**000
VýrobceESP
Popis
Prvotní uvedením háčků ESP Cryogen na trh v roce 2016 způsobilo velký zájem i mezi nejnáročnějšími rybáři, kteří rychle poznaly odlišné technické výhody, které nabízejí. Byly výsledkem více než tříletého vývoje a testování i v terénu, které vyvrcholily novým standardem v pevnosti, ostrosti a trvanlivosti háčků.
Nové výrobní procesy zahrnující jak vysokou teplotu, tak kryogenní temperování způsobily výrazně pevnější háčky s trvanlivější ostrostí a dlouhou životností.
Kryogení temperování je proces, který se používá ke zlepšení molekulární struktury oceli, což snižuje napětí a zlepšuje pevnost a odolnost proti opotřebení.
Používá se v mnoha špičkových odvětvích, kde jsou klasickým příkladem části motoru Formule 1, od kterých jsme tento proces získali.
Testy na prvních vzorcích nám ukázaly, že nové temperovací procesy v kombinaci s vylepšeným designem a těžkým kováním vedly k háčkům, které jsou o 25 - 30% pevnější než ostatní háčky na kapry s potaženým PTFE poprchem - ve stejném průřezu drátu. Následně jsme poslali háčky na nezávislé vědecké testování tvrdosti a pevnosti v tahu a provedené testy potvrdily a podpořily naše počáteční zjištění.
Takže spíše než zvyšování pevnosti jednoduchým zvětšením průměru drátů, nám nové výrobní postupy umožnily zachovat optimální průměr drátu pro jednotlivé velikost, což umožňuje jemné, extrémně ostré hroty, které jsou nyní odolnější než kdy jindy.
Firma ESP nyní již nabízí v sortimentu Cryogen 6-modelových řad, které nabízejí ještě větší výběr vysoce výkonných kaprových háčků, přičemž každý typ byl vyvinut, testován a vylepšen za posledních 18 měsíců.

VýrobceESP