DR Yum Yum B'Booster (VObal/4ks)

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek1
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Vyberte variantu
Příchuť
od 119 Kč s DPH
od 103 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
ihned
Přepravní společností:
pozítří
KódTBYB100
VýrobceDrennan
Popis

Nejnovější přírůstky do sortimentu tekutých potrav jsou Inky Squid a Sweet Fishmeal. Inky Squid Bait Booster má nezaměnitelnou rybí vůni a je opravdu zbarven v silně černé inkoustové barvě, která vytváří tmavý oblak(opar) kolem čehokoliv, na co se aplikuje. Sweet Fishmeal Bait Booster pracuje podobným způsobem, ale je doplněn atraktivní sladkou smetanou příchutí a má silné žluté zabarvení.
Tyto dva nové doplňky doplňují již populární přírodní tekutou potravu Shellfish Extract a červenou Crab & Krill.

Jednoduše otevřete praktickou dávkovací trysku jediným kroutícím pohybem a poté aplikujte nějaký Bait Booster kamkoli a jakkoli budete chtít. Je skvělé, když se aplikuje přímo na pelety a jiné nástrahy. Můžete také přidat do vody při přípravě měkčených pelet nebo při míchání sypké směsi. Používá se i čistě, má totiž dokonalou viskozitu pro přilnutí k nástraze na háčku. Může být dokonce použita k polití namáčknutého krmení na krmítku nebo na sáčka či punčochy PVA před náhozem. Dokonce si můžete vyzkoušet nalití přímo do krmícího kalíšku děličky!
 
Každý Yum Yum Bait Booster je založen na speciální bázy proteinů z tekutého krillu, což je dobře zavedený stimulant chuti k jídlu používaný vesměs na lov velkých kaprů. Na rozdíl od koncentrovaných přísad je ve formě "tekuté potravy", takže je obtížné překročit aplikační množství. Je hustší než voda díky tomu zajišťuje, že jde rovně až na dno, kde může kouzelně pracovat nadednem, pomalu pronikat návnadami a přitahovat ryby do vašeho lovného místa.
VýrobceDrennan