DR Umbrella

Obrázek
Vaše cena s DPH2 690 Kč
Vaše cena bez DPH2 223 Kč
KódLUDUM000
VýrobceDrennan
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
zítra
Přepravní společností:
úterý 11.10
Velice robustní deštník od firmy DRENNAN jeden z nejlepších na trhu, který má mimořádně dlouhou, nastavitelnou středovou tyč vyrobenou ze silnostěnného hliníku. Důležité je, že je standardního vnějšího průměru většiny rybářských deštníků (19mm), ale s větší tloušťkou vnitřní stěny, pro větší tuhost a trvanlivost.

Oba modely mají stejně dlouhou polohovatelnou středovou tyč, kterou lze rozšířit na přibližně 2,3m. To umožňuje, že může být zapíchnuta hluboko do země, ale přesto má dostatečnou výšku, abyste mohli pohodlně sedět. Strávili jsme značný čas zdokonalováním třípolohového naklápěcího mechanismu tak, aby deštník mohl být bezpečně zajištěn v různých úhlech.

Potah deštníku je vyroben z odolného, polyuretanového materiálu (PU), odolného proti hnilobě, s podlepenými švy. Model 44" z lehce tenčí, lehčí tkaniny, která nejen snižuje celkovou hmotnost, ale je pro rybáře, kteří dávají přednost světlu. Při pouhých 2,35kg je tento model o 16% lehčí než ve velikosti 50" (2,8kg).

Laminátová žebra tvoří šikovný mělký oblouk, který poskytuje maximální prostor pro hlavu pod deštníkem. Zajišťovací oka umožňují připevnit jeden nebo více panelů k zemi. K dispozici jsou také čtyři žebra se závitovým nástavcem "stabilizátoru". Ten má standardní 3/8in BSF závit, ke kterému lze přidělat závitové vidličky pro ještě větší stabilitu. K dispozici jsou také dva kolíky do země a 3m provaz se skobou.

Celý obal je dokonale pěkně sešitý ze stejného PU materiálu.