DR Acolyte Distance Feeder

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (7)
Obrázek (6)
Obrázek (10)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Vyberte variantu
Délka
od 8 490 Kč s DPH
od 7 017 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
ihned
Přepravní společností:
pozítří
KódRMACFD000
VýrobceDrennan
Popis

Acolyte Distance Feeder 13ft je určen pro rybolov na dlouhou vzdálenost, je schopen nahazovat velká krmítka při zachování prvotřídní citlivosti.

Tento velmi výkonný prut je schopen odhodit s velkými krmítky až do 31oz (100g). Správnou technikou lze dosáhnout vzdáleností blížících se 100m s pozoruhodnou přesností.

Mnoho jiných modelů distančních feederových prutů působí nevyrovnaným a nadměrně předimenzovaným blankem a v některých případech vypadá spíše jako surfový prut než feederový! V důsledku toho ztrácejí citlivost při zdolávání ryby a mají za následek více ztracených ryb.

Při spolupráci s pětinásobným mistrem světa Alanem Scotthorneem a špičkovými mezinárodními rybáři Steveem Hemingrayem, Darrem Daviesem a Deanem Barlowem jsme ve Velké Británii a Irsku rozsáhle testovali a modifikovali různé prototypy Acolyte Distance Feeder po dobu více než dvou let.

Dokončený model úspěšně kombinuje požadavky na normální feederový prut s náležitou detekcí záběrů, citlivostí, vynikajícími zdolávacími vlastnostmi a velmi dlouhými náhozy. Přitom tento fantastický prut je za poloviční cenu v porovnání s jinými srovnatelnými modely!

Martin Bowler poukazuje na to, že jde o víc než jen o feeder na dlouhé náhozy, ale je výborný pro velké ryby, velká krmítka a jeho délka 13stop(3,9m) zajišťuje lepší lov v silném proudu.

Optimální kmenový vlasec je od 6lb do 10lb (0,16mm až 0,25mm) nebo vlákno 0,08mm až 0,12mm. Prut je dodáván s uhlíkovými špičkami 3oz, 4oz a 5oz, které lze zakoupit samostatně od 2,5oz až 6oz.

Upozornění: Náhradní špičky Drennan Distance jsou pro tento model jedinečné a nepasují na jiné feederové pruty Acolyte.

VýrobceDrennan