DR Acolyte Distance Feeder 13ft

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (7)
Obrázek (6)
Obrázek (10)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
7 790 Kč s DPH
6 438 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Trutnově:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódRMACFD130
Popis

Acolyte Distance Feeder 13ft je určen pro rybolov na dlouhou vzdálenost, je schopen nahazovat velká krmítka při zachování prvotřídní citlivosti.

Tento velmi výkonný prut je schopen odhodit s velkými krmítky až do 31oz (100g). Správnou technikou lze dosáhnout vzdáleností blížících se 100m s pozoruhodnou přesností.

Mnoho jiných modelů distančních feederových prutů působí nevyrovnaným a nadměrně předimenzovaným blankem a v některých případech vypadá spíše jako surfový prut než feederový! V důsledku toho ztrácejí citlivost při zdolávání ryby a mají za následek více ztracených ryb.

Při spolupráci s pětinásobným mistrem světa Alanem Scotthorneem a špičkovými mezinárodními rybáři Steveem Hemingrayem, Darrem Daviesem a Deanem Barlowem jsme ve Velké Británii a Irsku rozsáhle testovali a modifikovali různé prototypy Acolyte Distance Feeder po dobu více než dvou let.

Dokončený model úspěšně kombinuje požadavky na normální feederový prut s náležitou detekcí záběrů, citlivostí, vynikajícími zdolávacími vlastnostmi a velmi dlouhými náhozy. Přitom tento fantastický prut je za poloviční cenu v porovnání s jinými srovnatelnými modely!

Martin Bowler poukazuje na to, že jde o víc než jen o feeder na dlouhé náhozy, ale je výborný pro velké ryby, velká krmítka a jeho délka 13stop(3,9m) zajišťuje lepší lov v silném proudu.

Optimální kmenový vlasec je od 6lb do 10lb (0,16mm až 0,25mm) nebo vlákno 0,08mm až 0,12mm. Prut je dodáván s uhlíkovými špičkami 3oz, 4oz a 5oz, které lze zakoupit samostatně od 2,5oz až 6oz.

Upozornění: Náhradní špičky Drennan Distance jsou pro tento model jedinečné a nepasují na jiné feederové pruty Acolyte.

VýrobceDrennan